Úvod / O nás

O nás

Vážení návštěvníci, zákazníci,

před jakýmkoliv nákupem na eshopu si musíme položit otázky: Kdo jste? a Můžeme Vám důvěřovat? Proto bychom se Vám rádi ve stručnosti představili a řekli něco o nás a naší historii.

Nejsme eshop bez zásob, který si zboží objednává, až po objednávce zákazníka. Máme pro Vás připraveno tisíce kusů zboží ihned skladem a proto Vám můžeme zboží expedovat a dodat ihned po Vaší objednávce.

Prodeji mobilních telefonů a příslušenství se věnujeme již 15 let od roku 2002, provozujeme 2 kamenné prodejny ve Valašském Meziříčí a Novém Jičíně a vytvořením tohoto eshopu se snažíme nabídnout své zboží a služby širšímu okruhu zákazníku po celé České republice.

Rádi bychom Vám nabídli eshop, ve kterém budete rádi nakupovat a opětovně se na něj vracet. Budeme se i při provozu eshopu snažit držet našeho cíle, kterým je pro nás spokojený zákazník. Okamžitou dostupností nabízeného zboží se Vám budeme snažit maximálně urychlit objednávku,
zboží v co nejkratší době kvalitně zabalit a odeslat a můžeme Vám nabídnout také dopravu zdarma.

V případě, že i přes naši veškerou snahu nebudete s naším zbožím nebo servisem spokojeni, ihned nás kontaktujte, budeme se snažit vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Ing. Miroslav Schwarz
majitel Vášmobil.cz